Проєкт програми Interreg NEXT Black Sea Basin Programme «MoreAdaptBSB» стартує

Одеський державний аграрний університет пишається можливістю повідомити, що стартував проєкт за участі ОДАУ як партнеру в рамках програми Interreg NEXT Black Sea Basin Programme, що співфінансується ЄС – «Менше вразливості, більше адаптивності – пілотне дистанційне зондування задля відновлення зелених зон у прибережних та міських територіях Чорноморського регіону» (MoreAdaptBSB, BSB00479).

Проєкт стартував 26.07.2024 року та триватиме 30 місяців.

Загальна мета MoreAdaptBSB полягає в посиленні транскордонного співробітництва для підвищення регіональної готовності та здатності до адаптації до небезпек, пов’язаних зі зміною клімату, шляхом застосування природних ­рішень за допомогою високоінноваційних методів дистанційного зондування.

Основні заходи проекту включають:

• Спільну розробку методології на основі дистанційного зондування для оцінки стійкості та вразливості прибережних і міських територій до небезпек, пов’язаних зі зміною клімату
  • Застосування природного рішення для підвищення адаптивності найбільш уразливих територій

Провідний партнер – Університет Овідіуса у Констанці, Румунія

Проєкт програми Interreg NEXT Black Sea Basin Programme «MoreAdaptBSB» стартує

Програмний пріоритет: Чистий та зелений регіон

Загальний бюджет проєкту на всіх партнерів складає 1594728,00 Євро

Фінансування ЄС складає 1435255,20 Євро

ОДАУ вдячний партнерам та програмі за можливість зробити внесок у досягнення специфічної цілі програми щодо сприяння адаптації до зміни клімату та запобіганню ризику лих, стійкості, враховуючи екосистемні підходи.