Запрошуємо 08.06.23 о 14:00 на відкритий фаховий семінар кафедри фізіології, патофізіології та біохімії

08 червня 2023 року о 14.00 відбудеться відкритий фаховий семінар кафедри фізіології, патофізіології та біохімії Одеського державного аграрного університету з метою здійснення попередньої експертизи дисертаційної роботи  на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» Кустурова Володимира Борисовича.

Тема дисертації: «Поширення, діагностика, клінічний прояв та лікування токсоплазмозу у собак і котів в умовах Одеського регіону».

Науковий керівник: доктор ветеринарних наук, професор Брошков Михайло Михайлович.

Семінар відбудеться із використанням технічних засобів відеозв’язку.

Щоб долучитися до фахового семінар просимо перейти за посиланням:

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ОХОЧІ!