Одеський державний
аграрний університет

Введення карантину в Одеському державному аграрному університеті

Введення карантину в Одеському державному аграрному університеті

На виконання рішень Кабінету Міністрів України та Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 березня 2020 року, а також рекомендацій Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року, з метою уникнення загрози епідемії та розповсюдження інфекції в Одеському державному аграрному університеті та наказу Одеського державного аграрного університету № 76 від «11» березня 2020 року.

        Повідомляємо наступне:

  1. Проректорам, деканам факультетів та іншим керівникам структурних підрозділів вжити заходів із обмеження доступу здобувачам вищої освіти до навчальних корпусів з 12 березня 2020 року на термін до трьох тижнів.
  2. Деканам факультетів на період карантину організувати навчальний процес в університеті шляхом запровадження дистанційної форми навчання.
  3. Інженеру з комп’ютерних систем забезпечити дистанційну підтримку із організації проведення дистанційного навчання в університеті, а також забезпечити оприлюднення інформації на сайті університету.
  4. Проректору з правової та господарської роботи вжити необхідних карантинних заходів для здобувачів вищої освіти університету, які проживають в гуртожитках, а також обмежити вхід до гуртожитків сторонніх осіб.

Інші новини

Подати документи