Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня 2021 року український народ вшановує пам’ять невинних жертв, розстріляних  гітлерівцями в Бабиному Яру в Києві 80 років тому.

Ця трагічна дата є символом нацистської політики знищення людей в Україні  і символом «Голокосту від куль».

Страшні  сторінки історії Голокосту неможливо виправити, але можна гідно вшанувати пам’ять невинних жертв, серед яких були євреї, роми, українські націоналісти, військовополонені та інші соціальні і національні групи, яких окупанти вважали ворогами.

Кожен із громадян України повинен працювати над виробленням стійкого негативного відношення до фактів приниження людської гідності, дискримінації і посягання на священне право кожного громадянина – право на життя.

Студенти 1 курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, під керівництвом куратора курсу Панасюк О.П., завідувача  кафедри філософії Чебан О.М. та викладача кафедри Федорової І.В. організували он-лайн конференцію для студентів 1 – 4 курсів інженерно-економічного факультету.

Трагедія, яка змінила хід історії України ХХ сторіччя була відображена в презентаціях студентками Потапенко Є., Шамановою С. та Вдовіною І.

Учасники конференції з болем і сумом вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та з великим інтересом слухали доповіді студенток 1 курсу.

Історія живе, поки її вивчають та пам’ятають.

Вічна пам’ять всім загиблим в Бабиному Яру!

Вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру