Всеукраїнська науково-практична конференція «Національні і світові тенденції розвитку обліку, оподаткування та контролю»

21 травня 2020 року на базі Одеського державного аграрного університету було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України «Національні і світові тенденції розвитку обліку, оподаткування та контролю».

Співорганізаторами заходу виступили: ННЦ Інститут аграрної економіки НААН України, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка.

В конференції взяли участь 115 осіб з вітчизняних закладів вищої освіти: Білоцерківський національний аграрний університет, Військова академія (м. Одеса), Донбаська державна машинобудівна академія, Львівський національний аграрний  університет, Львівського національного університету імені Івана Франка, Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка», ННЦ Інститут аграрної економіки НААН України, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, Національний університет «Чернігівська політехніка», Національний університет харчових технологій, Вінницький національний аграрний університет, Одеський державний аграрний університет, Одеський національний економічний університет, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, Сумський національний аграрний університет, Тернопільський національний економічний університет, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Київський національний торговельно-економічний університет, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Метою проведення заходу є висвітлення проблемних питань та визначення напрямів удосконалення обліку, оподаткування та контролю.

Основні напрями роботи конференції:

• вітчизняний та міжнародний досвід розвитку обліку та контролю в умовах глобалізації;
  • теорія і практика оподаткування підприємницької діяльності в Україні;
  • розвиток теорії і практики аудиту і контролю;
  • обліково-аналітичне забезпечення управління бізнес-процесами;
  • перспективи застосування інформаційних систем і технологій у бухгалтерському обліку, аналізі та контролі.