УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ АТЕСТАТІВ І ДИПЛОМІВ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!!

14 листопада 2019 року на засіданні Вченої ради Одеського державного аграрного університету відбулося урочисте вручення атестату про присвоєння вченого звання професора кафедри обліку і оподаткування Стояновій-Коваль Світлані Савівні,атестату про присвоєння вченого звання доцента кафедри польових та овочевих культур Когут Інні Миколаївні (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2019 року).

Окрім того дипломи про присудження наукового ступеня кандидата ветеринарних наук отримали: асистент кафедри епізоотології та паразитології Попова Ірина Михайлівна, асистент кафедривнутрішніх хвороб тварин і клінічної діагностики Кушнір Володимир Юрійович, асистент кафедри нормальної і патологічної анатомії та патофізіології Запека Ірина Євгенівна, асистент кафедри нормальної і патологічноїанатомії та патофізіології Пасніченко Олександра Сергіївна.

Ректор Одеського державного аграрного університетудоктор ветеринарних наук,професор Брошков Михайло Михайлович привітав молодих науковців із присвоєнням вченого звання і присудженням наукового ступеня та побажав їм творчих успіхів, невичерпної енергії, цілеспрямованості, наснаги в професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!!!

Ректор університету зазначив: «Це свято не тільки для самих науковців, але і для навчального закладу в цілому, адже його колектив поповнився висококваліфікованими спеціалістами, які сприятимуть більш стрімкому розвитку науково-дослідної роботи в університеті».

Вітаємо колег та бажаємо їм нових здобутків, високих досягнень і реалізації найсміливіших ідей!!!

Інформація надійшла від ученого секретаря Вченої ради Одеського державного аграрного університету Пєсарогло О.Г.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ АТЕСТАТІВ І ДИПЛОМІВ  НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ  ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!!УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ АТЕСТАТІВ І ДИПЛОМІВ  НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ  ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!!УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ АТЕСТАТІВ І ДИПЛОМІВ  НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ  ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!!