Український тиждень імунізації-2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19

Щороку, в останній тиждень квітня, відзначається Всесвітній тиждень імунізації, який має на меті привернути увагу та сприяти використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб. Останній рік видався складним для цсіх сфер діяльності через вплив пандемії, спричиненої короновірусною інфекцією COVID-19. Рутинна імунізація не стала виключенням і наразі особливо важливим є проведення вакцинації згідно Національного календаря щеплень для дітей, що відвідують заклади освіти.

З цією метою, 27 квітня 2021 року, ГО “Батьки за вакцинацію”, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, організовує Круглий стіл “Український тиждень імунізації-2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19”.

Для кращого розуміння ситуації рекомендуємо пройти анонімне опитування.