Програма стипендій Ротарі за Мир 2022/2023 для програм сертифікації магістрів та підвищення кваліфікації

Крайній термін подачі заявок: 15 травня 2021 р.

Щороку Ротарі присуджує до 130 повністю фінансованих стипендій для відданих лідерів з усього світу для навчання в одному з наших центрів світу.

Завдяки академічному навчанню, практичній можливості глобальної взаємодії програма Rotary Peace Centres розвиває потенціал професіоналів або практиків в області миру і розвитку, щоб вони могли стати досвідченими й ефективними каталізаторами світу. Стипендії покривають плату за навчання, проживання та харчування, проїзд туди і назад, а також всі витрати на стажування і польові дослідження.

З моменту початку програми в 2002 році Центри світу Ротарі підготували понад 1400 стипендіатів, які зараз працюють більш ніж в 115 країнах. Багато з них є керівниками урядів, НУО, збройних сил, освіти, правоохоронних органів і міжнародних організацій, таких як Організація Об’єднаних Націй і Всесвітній банк.

Товариство

Стипендія Ротарі за мир призначена для лідерів, які мають досвід роботи в області миру і розвитку. Наші товариші прихильники суспільства та віддані міжнародному служінню і прагненню до миру. Щорічно Фонд Ротарі присуджує до 50 стипендій для отримання ступеня магістра і 80 стипендій для отримання сертифіката в провідних університетах.

Виберіть програму, яка підходить саме вам

Програми магістратури

Прийняті кандидати вивчають питання підтримки миру і розвитку з навчанням, заснованим на дослідженнях, і різноманітним студентським складом. Програми тривають від 15 до 24 місяців і включають двох-тримісячні польові дослідження, які учасники розробляють самі.

Право на участь

Кандидати в магістратуру також повинні:

– Володіти англійською мовою.

– Мати ступінь бакалавра.

– Прагнути до міжкультурного взаєморозуміння і миру, про що свідчать професійні та академічні досягнення, а також особисті або громадські роботи.

– Потенціал для лідерства.

– Мати не менше трьох років постійного досвіду роботи в сфері світу або розвитку.

Програма сертифікації професійного розвитку

Протягом однорічної програми змішаного навчання досвідчені професіонали в області миру і розвитку з різним досвідом отримують практичні навички для сприяння миру в своїх спільнотах і в усьому світі. Стипендіати проходять польові дослідження, а також розробляють і реалізують ініціативу соціальних змін. Ця програма призначена для працюючих професіоналів.

Термін подачі заявок

Зараз ми приймаємо заявки на участь у програмі стипендій Ротарі за мир на 2022-2023 роки.

Кандидати повинні до 15 травня подати заявки в свій округ. Округи повинні подати схвалені заявки до Фонду Ротарі до 1 липня. Дізнатися більше про процес схвалення (https://my.rotary.org/en/take-action/empower-leaders/support-peace-centers).

Якщо ви знаєте декого, хто може добре підходить для цієї стипендії, вкажіть його ім’я та адресу електронної пошти в нашій реферальной формі (https://rotary.qualtrics.com/jfe/form/SV_cP8EInvsT3toZOB).

За додатковою інформацією:

Відвідайте офіційну веб-сторінку програми стипендій Ротері за мир (посилання).