Перший випуск! Успішне проходження програми підвищення кваліфікації “Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання” (17.05.2022-29.06.2022)

В ОДАУ вперше була реалізована програма підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання», що проходила з 17 травня по 29 червня 2022 року.

Слухачі за період навчання досягли наступних програмних результатів:

–   застосовувати процедури і заходи забезпечення якості навчання та критерії оцінювання освітньої діяльності.-   вміння аналізувати, добирати і використовувати сучасні педагогічні технології відповідно до предметної сфери.-   проводити самостійні наукові дослідження педагогічних явищ та екстраполювати їх результати в практику викладання.-   реалізовувати комунікативні стратегії і тактики відповідно до контексту педагогічної взаємодії. –   аналізувати результати власної педагогічної діяльності і розробляти програму професійного саморозвитку. –   володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, методами пошуку, оброблення, використання, зберігання і захисту інформації.-   застосовувати ефективні форми організації освітнього процесу на різних етапах його реалізації.

• реалізувати комплекс функцій управління (планування, прогнозування, організації, мотивування, виконання, контролю і корекції) навчально-виховною діяльністю.

Після прослуховування лекцій та відпрацювання практичних занять усі отримали свідоцтва.

Висловлюємо велику вдячність усім задіяним лекторам за їх високий професіоналізм і цікаві, змістовні лекції та особливу подяку хочемо висловити усім слухачам курсів за виявлений інтерес і активність! За посиланням можна більш детально розглянути програму підвищення кваліфікації та результати проходження підвищення кваліфікації в ОДАУ.

Курс був дууууже інформативним, тому пропонуємо Вам долучитись наступного разу вже восени 2022 року! Слідкуйте за новинами!

Перший випуск! Успішне проходження програми підвищення кваліфікації "Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання" (17.05.2022-29.06.2022)