Онлайн-зустріч проректора з науково-педагогічної та методичної роботи зі старостами навчальних груп ОДАУ

20 січня 2021 року у Одеському державному аграрному університеті відбулась онлайн-зустріч проректора з науково-педагогічної та методичної роботи, доцента МАЛЕЦЬКОЇ Інни Вячеславівни зі старостами навчальних груп ОДАУ. На онлайн-зустрічі обговорювались та вносились пропозиції щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти, а саме:

• процедура здійснення вільного вибору навчальних дисциплін студентами на наступний навчальний рік;
  • аналіз семестру у форматі анонімного анкетування студентів щодо навчальних дисциплін та якості проведення освітнього процесу в ОДАУ, з метою удосконалення освітніх програм і наближення їх до потреб ринку праці та сьогодення;
  • впровадження дуальної освіти в ОДАУ.

Презентації можливостей для студентів проходили у форматі відкритого діалогу, коли кожен міг задати цікаві для нього питання. Усі питання знайшли свої відповіді. Формат відкритого діалогу допомагає не лише проінформувати студентів про останні новини Університету, але й почути їх думку, отримати фідбеки та, на основі цього, корегувати роботу відповідних структурних підрозділів.