Онлайн зустріч представника наукової еліти Польщі з аспірантами ОДАУ

У рамках програми академічної мобільності 5 жовтня 2021 року відбулась он-лайн зустріч магістрів та аспірантів ОДАУ з доктором технічних наук, професором Гірничо-металургічної академії ім. Станіслава Сташиця (Краків Польща) Любомиром ПЕТРИШИНИМ. На лекції розглядались питання щодо особливостей підготовки та захисту дисертаційних робіт на здобуття освітньо-наукового ступеня PhD у країнах Євросоюзу.

Присутніми на зустрічі були представники адміністрації університету – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Інна МАЛЕЦЬКА та проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олексій ДАНЧУК, а також гаранти освітньо-наукових програм – Галина ЗАПША (спеціальність 073 «Менеджмент»), Євген ЮРКЕВИЧ (спеціальність 201 «Агрономія»), Людмила ТАРАСЕНКО (спеціальність 212«Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»), Ігор ПАНІКАР (спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»), Руслан СУСОЛ (спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»).