Навчальна практика студентів агробіотехнологічного факультету з овочівництва

27 серпня студенти 2 курсу агробіотехнологічного факультету спеціальностей агрономія, садівництво та виноградарство Одеського державного аграрного університету під керівництвом Людмили Миколаївни Попової відвідали декілька господарств у Біляївському районі.

Захід був організований Центром розвитку та правової підтримки села за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва в рамках реалізації Меморандуму про співробітництво з університетом.

Студентам університету була надана унікальна можливість ознайомитися з дослідницькими полями з вирощування овочів у відкритому та закритому ґрунті в умовах зміну клімату півдня та подивитись на результати дослідів з використання різних сортів насіння та конвеєрного посіву, особливості використання хімічних засобів у компанії «Ісіда 2012». Головний агроном компанії Віктор Новицький ознайомив студентів з спеціалізацією та напрямами наукової роботи компанії.

Студенти відвідали також ФГ «Пан Білан». Віталій Олексійович та Ірина Михайлівна щиро поділились своїм досвідом ведення господарства. Студенти ознайомились з технологічними процесами касетної сівби та висаджування салатів, технологічними операціями основного і передпосівного обробітку ґрунту.

Майбутні агрономи, під час проведення практичного заняття із залученням фахівця-виробника, мають змогу відкрити для себе нові горизонти для професійного росту!

Надані теоретичні знання у поєднанні з практичним навичками – це є той безцінний скарб, який здобувається в результаті клопіткої та двохсторонньої робити викладача зі студентами.

«Ми не помилилися із вибором своєї майбутньої професії – агронома» – відмітили студенти. Майбутні фахівці отримали необхідні знання та уміння, які зможуть застосувати на своїй практиці.