Міжнародна науково-практична конференція «М’ЯСНІ ГЕНОТИПИ СВИНЕЙ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» (у режимі онлайн)

02 вересня 2021 р.

Загальна інформація по конференції

Науково-координаційний комітет конференції:

Михайло БРОШКОВректор ОДАУ, доктор ветеринарних наук, професор (голова)
Олексій ДАНЧУКпроректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ОДАУ (заступник голови)
Інна МАЛЕЦЬКАпроректор з науково-педагогічної та методичної роботи
 Василь ВОЛОЩУКдоктор с.-г. наук, професор, член-кореспондент НААН, директор Інституту свинарства і АПВ НААН України
Марек БАБІЧдоктор інж., професор кафедри селекції та біотехнологій свиней відділу селекції тварин та агроконсультацій Університету науки про життя в Люблині, Польща
Руслан Шейкодоктор с.-г. наук, професор, член кореспондент НАН Білорусі, директор державної науково-дослідної установи «Інституту генетики і цитології Національної академії наук Білорусі

Організаційний комітет:

Олександр РЕШЕТНІЧЕНКОдиректор навчально-наукового інституту біотехнологій та аквакультури ОДАУ, доктор с.-г. наук, професор (голова)
Руслан СУСОЛдоктор  с.-г. наук, професор кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ОДАУ (заступник голови)
Наталія КІРОВИЧкандидат с.-г. наук, доцент, завідувач кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ОДАУ
Ігор РІЗНИЧУКкандидат с.-г. наук, доцент, завідувач кафедри генетики, розведення та годівлі тварин ОДАУ
Кінга КРОПІВЕЦЬ-ДОМАНСЬКАдоктор інж., професор кафедри селекції та біотехнологій свиней відділу селекції тварин та агроконсультацій Університету науки про життя в Люблині, Польща

НАУКОВО-ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ З ПИТАНЬ:

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Узагальнення накопиченого світового і вітчизняного досвіду з питань теорії і практики утримання, використання, вдосконалення м’ясних генотипів свиней, методології та організації селекційно-племінної роботи у свинарстві на сучасному етапі розвитку галузі в Україні та світі.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Регламент виступів:

Пленарне засідання – до 10 хв.

Секційні засідання – до 7 хв.

8.00–9.55Реєстрація учасників конференції (навчальний корпус №1 ОДАУ)
Фотографування учасників конференції під час проведення конференції в

режимі онлайн

10.00–10.15