Конкурс «Молодий вчений року-2022»

З метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголошується проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року-2022». Конкурс налічує 5 тематичні блоки, в які входять 100 різних номінацій. Формат проведення конкурсу – онлайн.

Команда РМУ при МОН звертається з проханням залучити молодих вчених віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук, – до участі у конкурсі.

Наукові досягнення номінанта подаються за звітний рік (за підсумками 2022 року).

Для участі у конкурсі необхідно до 01 березня 2023 року подати заявку в електронній формі за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/vzyaty-uchast/

Подробиці тут :  Лист Міністерства освіти і науки України