Конкурс грантів від посольства Словаччини в Україні

Словацьке агентство з розвитку міжнародного співробітництва оголошує конкурс малих грантів. Дедлайн – 15 жовтня 2020.

1. ПРОВАЙДЕР

Цей спосіб надання офіційної допомоги з метою розвитку Словаччини фінансується з боку SlovakAid і спрямований безпосередньо на невеликі проекти, які представляють собою більш гнучку, оперативну і ефективну фінансову підтримку для країн, що розвиваються.

Провайдер: Словацьке агентство міжнародного співробітництва в цілях розвитку

Контактна адреса: Посольство Словацької Республіки в Києві

Адреса: Ярославів Вал. 34, 019 01, Київ, УКРАЇНА

Електронна пошта: emb.kiev@mzv.sk

1. СУМА БЮДЖЕТУ ГРАНТА

Максимальна сума невідшкодовуваного фінансового внеску становить максимум 10.000 євро за проект.

Максимальна кількість обраних проектів обмежена бюджетом, виділеним на цей конкурс заявок, який становить 40 000 євро.

1. ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТУ

Тривалість кожного проекту становить від 6 до максимум 12 місяців, починаючи з дати підписання Угоди між Словацьким агентством з міжнародного співробітництва в цілях розвитку та кінцевим бенефіціаром.

1. ПРІОРИТЕТИ СЕКТОРА

Представлені проекти повинні бути пов’язані з секторами якості освіти, доброго здоров’я, управління і побудови громадянського суспільства, продовольчої безпеки і сільського господарства, інфраструктура та стале використання природних ресурсів, підтримання створення ринкового середовища.

Пропозиції повинні відповідати Стратегії Словацької Республіки щодо співробітництва в цілях розвитку на 2019-2023 роки. Проектні пропозиції, які не відповідають цілям цього конкурсу пропозицій, не будуть прийняті.

1. Переважно ЗАЯВНИКИ

Запит пропозицій відкритий для зареєстрованих юридичних осіб:

некомерційні суб’єкти і місцеві органи влади.

1. ТЕРМІН ДІЇ ДЛЯ ПОДАННЯ

Останній термін подання проектних пропозицій – 15 жовтня 2020 року. Проектні пропозиції повинні бути відправлені як в електронному вигляді (електронна пошта: emb.kiev@mzv.sk), так і в друкованому вигляді в посольство Словацької Республіки в Києві.

Заявки на паперових носіях (заповнені, підписані і завірені печаткою) з відповідною супровідною документацією (реєстраційні документи організації-заявника та резюме ключових представників, відповідальних за реалізацію проекту англійською мовою) повинні бути надіслані до посольства Словаччини не пізніше 15 жовтня 2020 року. вказана дата закінчення терміну. Заявки, отримані після цієї дати, не будуть прийняті.

Аплікаційна форма та документи гранту

За наданням  допомоги в оформленні звертатися у відділ міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків Одеського державного аграрного університету; корп.2 каб. 208

Е-mail: primaveraryna@gmail.com

Ірина Антоник