Долучайся до заходу «День науки в Україні» 19 травня 2023 року!

Шановні здобувачі вищої освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пропонуємо долучитись 19 травня 2023 року, до Дня науки, відбудеться комунікаційний захід «День науки в Україні», організований Національним фондом досліджень України. Трансляція заходу на сторінці фонду.

Колеги, пропоную підключитись до онлайн трансляції та надавати там свої коментарі.

Ми опрацюємо найбільш адекватні для поширення серед структур ЄС та активних середовищ в Україні. Питання науки, досліджень та інновацій – це не тільки питання самих вчених, це важливо для всього суспільства, в т.ч. і для місцевих громад, якщо Ви думаємо про належне місце України серед розвинених країн світу.

Мета проведення – обговорити шляхи підтримки науки та досліджень в Україні під час війни та інтеграцію української науки до світового дослідницького простору.

У заході візьмуть участь:

Оксен Лісовий – міністр освіти і науки України;

Сергій Бабак – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

Анатолій Загородній – президент Національної академії наук України.

Сігне Ратсо – заступник генерального директорату з досліджень та інновацій European Commission;

Денис Курбатов – заступник міністра освіти і науки України;

Олексій Колежук – голова Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

Початок о 16.00.

Програма заходу тут: bit.ly/41E7yeL

Зустріч відбудеться за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України, науково-популярного журналу «Куншт» та проєкту «Наука в небезпеці». Трансляція заходу – на офіційній фейсбук-сторінці Національний фонд досліджень України.

Інформація про цей захід нами отримана із Facebook сторінки МОН України