19 грудня студенти факультету ветеринарної медицини та біотехнологій відвідали Чорнянську спеціальну школу-інтернатКінець грудня – особлива пора. У цей час усі починають вірити в диво – і дорослі, і малі. Але, звісно ж, дітлахи найбільш очікують на подарки від Святого Миколая. Отож студентський актив факультету ветеринарної медицини та біотехнологій разом з заступником декана з виховної роботи вирішили втілити дитячі мрії у реальність і перетворитися на справжніх чарівників.
19 грудня студенты факультету ветеринарної медицини та біотехнологій відвідали Чорнянську спеціальну школу-інтернат, Окнянського району, Одеської області. Поспілкувалися з дітьми, привезли багато смаколиків та дарунків, а діти в свою чергу підготували дуже душевний святковий концерт з янголами та Святим Миколаєм.