Запрошуємо прийняти участь у ІІ науково-практичній студентській конференції здобувачів початкового рівня освіти «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва»

Запрошуємо прийняти участь у ІІ Науково-практичній студентській конференції здобувачів початкового рівня освіти «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва» яка відбудеться 07 березня 2023 року. Конференція спрямована на обмін досвідом, вдосконаленні освітніх процесів та вирішенні проблем розвитку у галузі сільського господарства.

Основні напрямки роботи конференції:

СЕКЦІЯ 1. Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

СЕКЦІЯ 2. Генетика, розведення та годівля сільськогосподарських тварин

Умови участі в конференції та публікації тез:

Мови конференції – українська, англійська.

Форма участі: онлайн на платформі Zoom (посилання буде надіслано за 1-2 дні до початку конференції).

Участь в конференції: безкоштовна.

Матеріали конференції: кінцевий термін подачі заявки та тез – 01 березня 2023 р.

публікація збірника тез на сайті: до 26 березня 2023 р.