Стипендії уряду Нової Зеландії 2022

Відкрито відомі стипендії уряду Нової Зеландії 2022 року. Стипендії Нової Зеландії повністю фінансуються Міністерством закордонних справ і торгівлі. 650 новозеландських стипендій доступні для отримання ступеня бакалавра, магістра, доктора філософії або доктора наук в престижних університетах. Для подачі заявки на стипендію уряду Нової Зеландії збір за подачу заяви не стягується.

Подати заявку можуть учасники з усіх країн. В університетах Нової Зеландії пропонується широкий спектр академічних напрямків, таких як наука та інженерія, медицина, мистецтво, право, економіка і менеджмент, соціальні науки, технології, навколишнє середовище і багато інших. Всі витрати будуть покриті. Стипендія Нової Зеландії – це повністю фінансована стипендія.

Стипендія Нової Зеландії змінить і збагатить ваше життя. Освіта світового рівня, дружба на все життя. Є також деякі стипендії, які ви повинні перевірити в Списку університетів без вимог до сертифікату IELTS (https://opportunitiescorners.info/list-of-universities-without-ielts-requirements/). Детальну інформація про стипендії уряду Нової Зеландії 2022 року приведено нижче.

Детальна інформація про стипендії уряду Нової Зеландії

• Країна стипендії: Нова Зеландія.
  • Рівень курсу: бакалавр, магістр, доктор філософії.
  • Кількість стипендій: 650.
  • Фінансове покриття: повністю профінансовано.

Кількість стипендій Нової Зеландії:

Стипендія Нової Зеландії доступна в 130 країнах. Від кожної країни буде надано 5 стипендій. Цього року буде надано 650 стипендій.

Рівні навчання, доступні для перерахованих вище країн:

• Бакалаврат (3-4 роки).
  • Свідоцтво про закінчення вищої освіти (6 місяців).
  • Диплом про вищу освіту (1 рік).
  • Магістр (1-2 роки).
  • Кандидат наук (3,5 роки).

Покриття стипендії:

Стипендія уряду Нової Зеландії – це повністю фінансована стипендія, і фінансова підтримка вказана нижче.

• Повна вартість навчання.
  • Допомога на життя (стипендія) в розмірі 491 новозеландського долара в тиждень.
  • Допомога на облаштування в розмірі 3000 новозеландських доларів. Це допоможе із витрарами в Новій Зеландії. Наприклад, ви можете використовувати її для оплати проживання, підручників або інших навчальних матеріалів.
  • Медична страховка, під час перебування в Новій Зеландії
  • Авіаквитки в вашу країну і назад.
  • Страхування подорожей.
  • Подорож додому під час вашої стипендії (допускається одна або дві поїздки додому, в залежності від тривалості стипендії).
  • Допомога в оплаті досліджень і дисертацій для багатьох аспірантів.

Вісім університетів на вибір:

• Оклендський технологічний університет
  • Лінкольн університет
  • Університет Мессі
  • Оклендський університет
  • Кентерберійський університет
  • Університет Отаго
  • Університет Вайкато
  • Веллінгтонського університет Вікторії

Список відповідних країн:

Є різні країни, які мають право на отримання стипендії уряду Нової Зеландії 2022. Список країн наведено нижче:

Тихоокеанські країни:

Мікронезія, Фіджі *, Кірібаті, Маршаллові острови, Науру, Ніуе, Палау, Папуа-Нова Гвінея, Самоа, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу, Вануату

Країни Співдружності стипендій Нової Зеландії:

Африка: Ботсвана, Камерун, Гана, Кенія, Лесото, Малаві, Маврикій, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Руанда, Сьєрра-Леоне, Південна Африка, Свазіленд, Танзанія, Уганда, Замбія.

Карибський басейн: Беліз, Домініка, Гренада, Гайана, Ямайка, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадіни.

Азія: Бангладеш, Індія, Пакистан, Шрі-Ланка, Малайзія.

Тихий океан: Острови Кука, Фіджі, Кірібаті, Науру, Ніуе, Папуа-Нова Гвінея, Самоа, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу, Вануату.

Країни Азії:

Камбоджа, Індонезія, Йорданія, Лаоська Народно-Демократична Республіка, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Філіппіни, Таїланд, Тимор-Лешті, В’єтнам.

Африканські країни:

Алжир, Ангола, Ботсвана, Джібуті, Єгипет, Ефіопія, Гана, Кенія, Лесото, Малаві, Маврикій, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Руанда, Сенегал, Південна Африка, Свазіленд, Танзанія, Туніс, Уганда, Замбабвея, Зімбабве.

Країни Карибського басейну:

Антигуа і Барбуда, Багамські острови, Барбадос, Беліз, Домініка, Домініканська Республіка, Гренада, Гайана, Гаїті, Ямайка, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадіни, Суринам, Тринідад і Тобаго.

Країни Латинської Америки:

Аргентина, Болівія, Бразилія, Колумбія, Коста-Ріка, Куба, Еквадор, Сальвадор, Гватемала, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Венесуела.

Критерії відповідності:

• В якій країні ви маєте громадянство
  • Як довго ви живете в своїй країні
  • Який у вас досвід роботи
  • Чи надаємо ми стипендії вашій країні
  • Чи відповідає ваше гадане дослідження рівням і секторам, представленим у вашій країні.

Термін виконання

Терміни подачі заявки на стипендії уряду Нової Зеландії варіюються від країни до країни. Перевірте терміни на офіційному сайті, зазначеному нижче.

Як зв’язатисьПроцес подачі заявки онлайн. Терміни вказані нижче. Щоб подати заявку, відвідайте офіційний веб-сайт стипендій уряду Нової Зеландії (посилання)