Студенти Університету ім. Ататюрка (м. Ерзурум, Туреччина) розпочали реалізацію міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в ОДАУ

У понеділок, 7 лютого, у відділі міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків ОДАУ відбулася ознайомча зустріч зі студентом Університету ім. Ататюрка (м. Ерзурум, Туреччина), який протягом 5 місяців навчатиметься в ОДАУ на факультеті Ветеринарної медицини в рамках програми «Еразмус+», яка реалізовується за підтримки Європейського Союзу.  Також у рамках цієї програми студенти ОДАУ навчатимуться/стажуватимуться в Університеті ім. Ататюрка протягом 2021/2022 навчального року.

Відкрила ознайомчу зустріч проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Інна МАЛЕЦЬКА:   «Ми довго та ретельно готувалися до проведення цієї мобільності, адже вона відбувається вперше для нас, і ми дуже раді її розпочати» –  наголосила Інна МАЛЕЦЬКА.

«Ми присутні на дуже знаменній події, тому що до лав ОДАУ долучається чудовий студент», – зазначив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олексій ДАНЧУК.

Продовжилось знайомство зустріччю з деканом факультету Ветеринарної медицини Катериною РОДІОНОВОЮ та координатором академічної мобільності факультету Володимиром КУШНІРОМ, залучених до програми міжнародної академічної мобільності. Вони обговорили питання організації навчального процесу в поточному році. Також іноземний студент – учасник програми Erasmus+ познайомився з представниками відділу міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків та іншими адміністративними працівниками університету.

Очевидно, що дана зустріч послужить стартом для подальшої взаємодії між навчальними закладами-партнерами та посилення і вдосконалення складової інтернаціоналізації в Одеському державному аграрному університеті.