Одеський державний
аграрний університет

Спільні стипендії Erasmus Mundus для отримання ступеня магістра 2021/2022 для навчання в Європі

Спільні стипендії Erasmus Mundus для отримання ступеня магістра 2021/2022 для навчання в Європі

СТИПЕНДІЇ В ЄВРОПІ СІЧЕНЬ

https://www.afterschoolafrica.com/52826/erasmus-mundus-joint-master-degree-scholarships-2021-2022-for-study-in-europe/

Erasmus Mundus Спільні стипендії, фінансовані Європейським Союзом, виключно присуджується студентам, що надходять як з ЄС і країн, які не є членами ЄС, які були відібрані для участі в одній з Erasmus Mundus спільних програм на рівні магістра.

Крайній термін подачі заявок: більшість консорціумів вимагають, щоб заявки були подані в період з жовтня по січень на курси, що починаються в наступному навчальному році.

Пропонується щорічно? да

Прийнятні країни: країни ЄС і країни, що не входять в ЄС

Приймати в (країна): європейські університети / установи, які беруть участь в затверджених спільних програмах дій Erasmus Mundus.

Прийнятні області навчання: см. Посилання нижче

Про нагороду: Близько 116 магістерських курсів підтримуються стипендіями Erasmus Mundus Joint Master Degrees (EMJMD). Охоплюються області навчання зазвичай: сільське господарство і ветеринарія, інженерія, виробництво і будівництво, охорону здоров’я і соціальне забезпечення, гуманітарні науки і мистецтво, наука, математика і обчислювальна техніка, соціальні науки, бізнес і право.

Читайте також: Як подати заявку на стипендію Erasmus Mundus – все, що вам потрібно знати

Тип: Магістр (спільна ступінь)

Міжнародні стипендії Єльського Фокса 2021/2022 для бакалаврів, магістрів …

Докторантура Hertie School of Governance 2021/2022 для

Університет Констанца ZUKOnnect Fellowships 2021 для початківців

Право на участь: Спільна програма Erasmus Mundus визначає власні критерії відбору та процедури прийому. Студентам або вченим слід зв’язатися з Консорціумом, що пропонують магістерські програми, для отримання додаткової інформації.

Кількість лауреатів: не вказано.

Вартість стипендії: програма пропонує стипендії на повний робочий день і / або стипендії, які покривають щомісячну допомогу, витрати на участь, поїздки та страхування студентів. Розмір стипендії може варіюватися в залежності від рівня навчання, тривалості навчання та національності вченого (стипендії для студентів з країн, що не входять в ЄС, вище, ніж для студентів з ЄС).

Тривалість стипендії: EMJMD тривають від 12 до 24 місяців.

Як подати заявку: Студенти, докторанти, викладачі, дослідники та інші викладачі повинні направляти свої заявки безпосередньо обраним магістрам і докторських програм Erasmus Mundus  і обраним партнерствам Erasmus Mundus відповідно до умови подачі заявки, визначені обраним консорціумом / партнерством

Рекомендуємо вам заздалегідь ознайомитися з веб-сайтами кожної зі спільних програм Erasmus Mundus, які вас цікавлять. Там ви знайдете всю необхідну інформацію про зміст курсу, його структурі, розмірі стипендії, а також про порядок подання заявки та відбору. Крайній термін варіюється в залежності від програми, але падає приблизно з грудня по січень.

Важливо відвідати офіційний веб-сайт (посилання нижче) і сайт EMJMD – https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/opportunities-for-individuals/students/erasmus-mundus-joint-master-degrees_en  для отримання детальної  інформації про те, як подати заявку на цю стипендію.

https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/library/scholarships-catalogue_en

За наданням допомоги звертатися : відділ міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків

Е-mail: primaveraryna@gmail.com

Ірина Антонік

 

Інші новини

Подати документи