Поздравления юбиляров

23 лютого 2021 року в залі засідань Одеського державного аграрного університету відбулося планове засідання Вченої ради. На засіданні були присутні представники державного підприємства «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» – генеральний директор Гукасян Антон Петросович, заступник генерального директора з сертифікації Лавров Олексій Юрійович, голова відділу інформаційно-аналітичної роботи маркетингових досліджень Швалова Олена Василівна, з якими Одеський державний аграрний університет плідно підтримує співпрацю протягом багатьох років.

За дорученням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на засіданні Вченої ради урочисто вручені іменні годинники ректору Університету, д.вет.н., професору Брошкову Михайлу Михайловичу та проректору з наукової роботи та міжнародних зав’язків, д.вет.н., доценту Данчуку Олексію Володимировичу.

Також на початку засідання Вченої ради в урочистій атмосфері відбулося привітання ювілярів Університету, а саме з 90-річчям д.мед.н., професора кафедри фізіології, патофізіології та біохімії Сукманського Олега Івановича та з 65-річчям завідувача кафедри фізіології, патофізіології та біохімії, к.б.н., доцента Найди Василя Олексійовича.

На порядок денний засідання Вченої ради було винесено низку важливих питань про: виконання кошторису за 2020 рік та затвердження фінансового плану ОДАУ на 2021 рік; підсумки проведення атестації здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні; підсумки екзаменаційної сесії у І семестрі 2020-2021 навчального року та завдання щодо удосконалення навчального процесу в ОДАУ; представлення до вченого звання; а також внесені редакційні зміни і затверджено низку Положень щодо роботи різних структурних підрозділів ОДАУ та про порядок замовлення, друку, видачі та обліку документів про вищу освіту, тощо. До обговорення питань долучилися всі присутні члени Вченої ради.

Щиро вітаємо всіх та бажаємо міцного здоров’я, плідної співпраці та нових досягнень!

Другие новости

Подать документы