Одесский государственный
аграрный университет

Базовые предприятия для прохождения практик и НИР по специальности 204 “ТВППТ”

Базовые предприятия для прохождения практик и НИР по специальности 204 “ТВППТ”
Базові підприємства для проведення науково-дослідної роботи здобувачів ІІІ рівня вищої освіти спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету:Бази проходження виробничих практик здобувачів вищої освіти І-ІІ рівня спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Одеського державного аграрного університету:
ДП ДГ «Дачне» Біляївського району Одеської області;

ДП ДГ «Южний» Біляївського району Одеської області;

Громадська організація «Кінологічний центр «Arcadia Selex»;

ПП “Агро-ДИС” Ананьївського району Одеської області;

Равликову ферму «Family Snail Farm» Іванівського району Одеської області;

ТОВ «Агропрайм Холдинг» Ізмаїльського  району Одеської  області;

ТОВ «Арцизька м’ясна компанія» Арцизького раону Одеської області;

ТОВ «Агрофірма «Петродолинське» Овідіопольського району Одеської області;

ТОВ «Агрофірма «Дністровська» Арцизького району Одеської області;

ТОВ «Агрофірма «Шаболат» Б-Дністровського району Одеської області;

ТОВ «СВК «Дружба» Саратського району Одеської області;

ТОВ «Шабська ферма» Б-Дністровського району Одеської області;

СТОВ «Роздільнянське» Роздільнянського району Одеської області;

Філія «Одеський іподром» ДП «Конярство України» м. Одеса;

ФГ «Пан Равлик» Миколаївської області;

ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» Полтавської області;

ТОВ «Хлібна Нива» Балтського району Одеської області.

ДП ДГ «Дачне» Біляївського району Одеської області;

ДП ДГ «Южний» Біляївського району Одеської області;

ДП ДГ «Покровське» Біляївського району Одеської області;

НДЦ «Компаньон» м. Одеса;

ПП “Агро-ДИС” Ананьївського району Одеської області;

ПП «ГЕКО» Татарбунарського району Одеської області;

ПРАТ МХП «Зернопродукт» Тростянецького району Вінницької області;

ПСП ім. Богдана Хмельницького Березівського району Одеської області;

ТОВ «СВК «Дружба» Саратського району Одеської області;

СВК «Криничне» Болградського району Одеської області;

СВК «Прогрес» Піщанський район Вінницька область;

СТАТ «Україна» Татарбунарського району Одеської області;

СТОВ «Колос» Тростянецького району Вінницької області;

ТОВ «Дружба народів» Великомихайлівського району, Одеської області;

ТОВ «Агропрайм Холдинг» Ізмаїльського  району Одеської  області;

ТОВ «Арцизька м’ясна компанія» Арцизького раону Одеської області;

ТОВ «Агрофірма «Петродолинське» Овідіопольського району Одеської області;

ТОВ «Агрофірма «Дністровська» Арцизького району Одеської області;

ТОВ «Агрофірма «Шаболат» Б-Дністровського району Одеської області;

ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» Полтавської області.

ТОВ «Лібра» Овідіопольського району Одеської області;

ТОВ «Теплицький відгодівельний комплекс» Теплицького району Вінницької області;

ТОВ «Хлібна Нива» Балтського району Одеської області;

ТОВ «Шабська ферма» Б-Дністровського району Одеської області;

ФГ «Фараонівка» Саратського району, Одеської області;

ФГ «Застава» Бородянського району Київської області;

Філія «Одеський іподром» ДП «Конярство України» м. Одеса.

Подать документы