Одесский государственный
аграрный университет

Переможці конкурсного відбору для участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ в Університет ім. Ататюрка (Туреччина)

Переможці конкурсного відбору для участі у програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ в Університет ім. Ататюрка (Туреччина)

25 червня 2021 р. відбувся конкурсний відбір серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету щодо участі в програмі академічної мобільності ЕРАЗМУС+ в Університеті Ататюрка (Ерзурум, Турецька Республіка) у 2021–2022 н. р. (https://osau.edu.ua/ru/erasmus-universytet-im-atatyurk-m-erzurum-turechchyna/).

За результатами конкурсного відбору серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ОДАУ Комісією рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Еразмус+ таких осіб:

  1. Горкаву Маргариту Генадіївну – аспірантка першого року навчання за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (на стажування протягом 2-х місяців);
  2. Бєлінцеву Катерину Олегівну – студентка 5 курсу факультету ветеринарної медицини (на навчання протягом одного семестру – 5 місяців)
  3. Левченко Анну Григорівну – к. вет. наук, доцент кафедри фізіології, патофізіології та біохімії (на викладання протягом 7 днів)

Бажаємо переможцям подальших успіхів!

Другие новости

Подать документы