Протидія корупції

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

З метою запобігання та виявлення корупції в Одеському державного агарного університету за наказом ректора призначено уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

    З будь-якими питаннями та проблемами звертайтесь на електронну адресу-довіри.

stop.corruption.ogau@gmail.com

Щодо вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в закладах освіти

На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації України №3499/02/52-03 від 28.09.2020, яким для врахування в роботі вищих учбових закладів доведений лист Національного агентства з питань запобігання корупції №32-07/49923/20 щодо вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в закладах освіти ОДАУ наводить вказаний лист до відома.

Протидія корупціїПротидія корупціїПротидія корупції


Форма декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру


Наказ “Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та затвердження Положення про про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета”

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета

План роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета на 2017 рік


Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2016 р.

Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2015 р.

Звіт уповноважепної особи з питань запобігання та виявлення корупції Одеського державного аграрного університета за 2014 р. 

Подати документи