14 листопада 2019 року голова Вченої ради професор Михайлюк Віктор Іванович відкрив засідання Вченої ради Університету урочистим поздоровленням ювілярів – старшого викладача кафедри землеустрою та кадастру Смоленську Лідію Іванівнуі к.в.н., доцента, завідувача кафедри геодезії ти природокористування Александровського Івана Романовича.
Ректор Одеського державного аграрного університету професор Брошков Михайло Михайлович особисто привітав членів Вченої ради з ювілейною датою та побажав їм міцного здоров’я на довгі роки, душевного спокою, родинного тепла, натхнення у щоденній роботі, нових здобутків у професійній діяльності та у справі виховання високоосвічених фахівців для нашої держави.
Весь колектив Одеського державного аграрного університету вітає ювілярів!!! Бажаємо Вам невичерпних сил, наснаги у вихованні молоді, поваги i шани від колег і студентства, родинного затишку, здійснення всіх задумів і мрій. Нехай пройдене i здобуте Вами на життєвих дорогах буде опорою i запорукою нових ycпixiв, а знання i досвід продуктивно працюють на благо розвитку освіти і науки України.

З повагою, учений секретар Вченої ради ОДАУ Пєсарогло О.Г.

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!!ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!! ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!!!