Одеський державний
аграрний університет

Освітні послуги та вартість навчання

Освітні послуги та вартість навчання

Одеський державний аграрний університет, зокрема кафедри української та іноземних мов та філософії, історії і політології надають навчально-консультаційні, освітні, науково-консультаційні, інформаційні послуги, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010р. №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності».

Основними напрямами діяльності є:

  • підготовка здобувачів з інших організацій системи аграрної освіти України до складання вступних іспитів до аспірантури;
  • підготовка здобувачів з інших організацій системи аграрної освіти України до складання кандидатських іспитів та іспитів відповідно до навчальних планів.

Навчальна підготовка передбачає проведення лекцій, семінарських занять, надання індивідуальних консультацій висококваліфікованими науково-педагогічними працівниками.

ОДАУ плідно співпрацює з Селекційно-генетичним інститутом – Національним центром насіннєзнавства та сортовивчення НААН, Національним науковим центром «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова».

Навчально-консультаційні послуги з філософії та іноземної мови при підготовці до вступу в аспірантуру чи при підготовці до складання іспитів надаються фізичним особам.

Подати документи