Подача електронної заяви

Електронну заяву можуть подати:

вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі документа про повну загальну середню освіту, сертифікатів ЗНО, виданих у 2017-2020 роках і з конкурсних предметів, визначених Правилами прийому до Одеського державного аграрного університету, та не мають підстав для спеціальних умов зарахування.

Для подання Електронної заяви вступник повинен створити електронний кабінет на інтернет-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua, доступ відкриється з 01.08.2020р.

Надіслати електронну заяву до Одеського державного аграрного університету  вступник може зі свого кабінету з 13.08.2020р. по 30.09.2020р.

вступники для здобуття ступеня МАГІСТРА на основі освітнього ступеня бакалавра за спеціальностями, які потребують ЄВІ з іноземної мови:

051 Економіка

071 Облік і оподаткування

073 Менеджмент

193 Геодезія та землеустрій

211 Ветеринарна медицина

212 Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза

Для подання Електронної заяви вступник повинен створити електронний кабінет на інтернет-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua, доступ відкриється з 01.08.2020р.

Надіслати електронну заяву до Одеського державного аграрного університету вступник може зі свого кабінету з 05.08.2020р. по 30.09.2020р.

 

ДИСТАНЦІЙНА ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ

(для вступників які не користуються спеціальними умовами вступу)

Дистанційною подачею документів можуть скористатися вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на навчання  для одержання ступеня БАКАЛАВРА на основі:

  • ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА;
  • ОС БАКАЛАВРА за неспорідненою спеціальністю.

бланк-Заяви БАКАЛАВРА

Заяву роздрукувати, заповнити та підписати.

для одержання ступеня МАГІСТРА на основі ступенів вищої освіти БАКАЛАВРА, СПЕЦІАЛІСТА,  МАГІСТРА

бланк-Заяви МАГІСТРА

Заяву роздрукувати, заповнити та підписати.

ІНСТРУКЦІЯ:

У термін з 15.09.2020р. по 12.10.2020р. на електронну адресу приймальної комісії odau_dvd@ukr.net надіслати електронний лист з якісними сканованими копіями (окремими файлами) в форматі jpg:

Перелік обов’язкових сканованих документів:

  • заява;
  • паспорт (1, 2 сторінки та місце реєстрації (для ID картки Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
  • облікова картка платника податків;
  • документ державного зразка про здобутий ступінь освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
  • додаток до диплому (сторінка з ПІБ, сторінки з оцінками);
  • сертифікат(и) ЗНО (для ОКР Молодший спеціаліст);
  • фотокартку для документів із зображенням вступника, (розмір 3х4см.).

Важливо!!!

В електронному листі обов’язково зазначити:

  • у темі – вказати на яку ступінь освіти подаєте документи (БАКАЛАВРА або МАГІСТРА) та своє прізвище, ім’я, по батькові повністю (наприклад, «БАКАЛАВР, Мазур Василь Петрович»).

Інші новини

Подати документи