Планове заняття з пожежної безпеки й охорони праці

Планове заняття з пожежної безпеки й охорони праці28.01.2020 року в стінах нашого Університету булоПланове заняття з пожежної безпеки й охорони праці проведено планове заняття з пожежної безпеки та охорони праці для здобувачів вищої освіти і співробітників навчального закладу. Слухачі були ознайомлені з правилами поведінки під час займання і пожежі безпосередньо. Присутні були повідомлені про пожежні виходи будівлі, засоби пожежогасіння та правила роботи з ними. Було розказано про види вогнегасників, принципи їх роботи і правила їх використання. Також всі бажаючі змогли самостійно спробувати користуватися вогнегасником під наглядом провідного спеціаліста з питань цивільного захисту та начальника відділу охорони праці.