Онлайн-зустріч між Одеським державним аграрним університетом та Інститутом біології та наук про Землю Поморського університету в Слупську (Республіка Польща).

18 січня 2022 року пройшла онлайн-зустріч між Одеським державним аграрним університетом та Інститутом біології та наук про Землю Поморського університету в Слупську (Республіка Польща). Основною метою онлайн-зустрічі з польськими колегами стало обговорення можливості підписання угоди про співпрацю між університетами та інститутом, виконання спільних наукових досліджень, запровадження подвійних дипломів, а також обговорення перспектив обміну студентами та викладачами, спільна участь у проектах Європейської програми Еразмус+ (КА1. Академічна мобільність, КА2. «Підвищення потенціалу вищої освіти», Спільні магістерські програми Еразмус Мундус (EMJM).

Учасниками зустрічі від ОДАУ стали проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олексій Данчук, помічник ректора Дар’я Булишева, начальник відділу міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків Ірина Антонік та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків Андрій Ковтун.

Делегацію Інституту біології та наук про Землю Поморського університету в Слупську очолила директор інституту, проф. Ганна Яросевич та заступник директора Інституту біології та наук про Землю, завідувач кафедри біології Галина Ткаченко, а також заступник директора Інституту біології та наук про Землю Катажина Бігус та координатор програми Еразмус+ в Інституті біології та наук про Землю Петро Перлінський.

У вітальному слові проректор Олексій Данчук наголосив на важливості зустрічі, розповів про основні напрямки діяльності Вузу: «Підписання угоди дозволить значною мірою підвищити якість нашої спільної роботи, розширити співпрацю у всіх напрямках», – доповнив проректор. Потім сторони обмінялися основною інформацією щодо своїх навчальних закладів з метою реалізації планів подальшої міжнародної співпраці. Проректор Олексій Данчук докладно розповів про спеціальності та напрямки, за якими ведеться набір студентів на факультетах, сучасну науково-технічну університетську базу, університетську бібліотеку тощо.

Директор Інституту біології та наук про Землю, проф. Ганна Яросевич, а також заступник директора, завідувач кафедри біології Галина Ткаченко детально познайомили учасників зі структурою свого інституту, докладно зупинилися на напрямках підготовки, крім того, розповіли про діючі в Інституті проекти. Потім відбулося обговорення можливості підписання угоди про співпрацю між сторонами, у рамках якої планується організація спільних досліджень; обмін студентами; запрошення представників професорсько-викладацького складу для читання лекцій, спільна участь у проектах Європейської програми «Еразмус+».

Сторони домовилися про продовження діалогу та подальший розвиток взаємовигідного міжнародного співробітництва.