Онлайн-зустріч експерта з питань технології виробництва і переробки продукції тваринництва з аспірантами

8 жовтня 2021 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти ІІІ (освітньо-наукового) рівня спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» І-ІІ року навчання з експертом з питань технології виробництва і переробки продукції тваринництва – заступником директора з наукової роботи Інституту тваринництва НААН України Церенюком Олександром Миколайовичем.
Тема зустрічі була «Управління селекційними процесами у свинарстві». В ході викладання матеріалу аспіранти були ознайомлені з перспективними селекційними напрямками роботи у свинарстві з акцентом на уельську породу свиней.