Онлайн-зустріч аспірантів з представником міжнародного освітнього центру Dinternal Education

16 листопада 2021 року Рада молодих вчених спільно з кафедрою української та іноземних мов, за участі доцента Насакіної Світлани Вікторівни, організували та провели інтерактивну сесію Question and Answer. Зустріч проводилась представником міжнародного освітнього центру Dinternal Education Graham Jones.

Graham Jones генеральний директор LSE в Одесі. Він провів цікаву лекцію про зміни англійської мови, під назвою «21st century English», а також дав вичерпні відповіді на всі питання, які цікавили присутніх.

Зустріч проходила виключно англійською мовою для поглиблення знань та навичок здобувачів вищої освіти.