Одеський державний
аграрний університет

Інформація щодо олімпіад, які проводилися у попередніх роках

Інформація щодо олімпіад, які проводилися у попередніх роках

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти


18-20 квітня 2018 року на базі інженерно-економічного факультету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»


Положення про Всеукраїнські олімпіади ОДАУ

Олімпіада для вступу в університет

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, А ТАКОЖ ОСІБ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ!

 Одеський державний аграрний університет у лютому-березні 2018 року проводить для вступників до університету Всеукраїнську олімпіаду з наступних предметів:

 МАТЕМАТИКА, БІОЛОГІЯ, ГЕОГРАФІЯ, ХІМІЯ.

Терміни проведення Всеукраїнських олімпіад Одеського державного аграрного університету з загальноосвітніх предметів для вступників на основі повної загальної середньої освіти:

1-й тур дистанційний – лютий;  2-й тур – 31 березня.

Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до Ваших сертифікатів ЗНО та може бути вирішальною при вступі до Одеського державного аграрного університету на такі спеціальності:

193 Геодезія та землеустрій

201 Агрономія

202 Захист і карантин рослин

203 Садівництво та виноградарство

204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

208 Агроінженерія

Для участі у ПЕРШОМУ турі Всеукраїнської олімпіади Одеського державного аграрного університету потрібно виконати наступні дії: 

 1. Роздрукувати файл з анкетою та завданнями (відповідно до обраного предмету).
 2. Уважно заповнити анкету та правильно виконати завдання.
 3. Підписати анкету з виконаними завданнями та надіслати рекомендованим листом до університету (з поміткою «ОЛІМПІАДА») за адресою: Україна, 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13 або електронною поштою: erchovatata@ukr.net

Термін подачі виконаних завдань першого туру до 20 лютого 2018 року.

     4. Результати ПЕРШОГО туру будуть оголошені на офіційному сайті університету.

 1. Учасники ПЕРШОГО туру Олімпіади, які наберуть 75 балів допускаються до ДРУГОГО туру, що пройде 31 березня 2018 року о 10-00 годині на базі Одеського державного аграрного університету за адресою: Україна, 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, навчальний корпус №1.

Програма Всеукраїнської Олімпіади:

 1. Географія
 2. Математика
 3. Хімія
 4. Біологія

Завдання І туру:

 1. Географія
 2. Хімія
 3. Математика
 4. Біологія

Результати перможців І дистанційного туру Всеукраїнських олімпіад 

Інформація щодо олімпіад, які проводилися у попередніх роках   

Протокол засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” від 20 квітня 2018 року

Зведені результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”

Подати документи