Одеський державний аграрний університет відсвяткував День працівників сільського господарства!!!20 листопада в актовій залі ОДАУ відбувся святковийОдеський державний аграрний університет відсвяткував День працівників сільського господарства!!! захід до Дня працівників сільського господарства. З вітальним словом до присутніх у святковій залі звернувся ректор університету М.М.Брошков. Урочисто були нагороджені почесними грамотами ветерани праці університету, співробітники та студенти, які своєю працеюОдеський державний аграрний університет відсвяткував День працівників сільського господарства!!! зробили великий внесок у розвиток і процвітання аграрної світи Одещини.
Бажаємо успіхів, здоров’я, щастя, нових досягнень і подальших перемог!