Одеський державний
аграрний університет

Міжнародні та українські гранти для студентів та наукового персоналу

Міжнародні та українські гранти для студентів та наукового персоналу

Міжнародні та українські гранти для студентів та наукового персоналу

ГРАНТИ (ПРОГРАМИ)

МІЖНАРОДНІ

Назва гранту: Гранти для досліджень від national geographic «молоді дослідники»

Географія: одна із 18 країн Азії

Організатор: National Geographic

Розмір гранту: 2 000 – 5 000 доларів

Дедлайн: 31 Грудня 2020

Електронна адреса: council@ngs.org

Веб-посиланняhttps://bit.ly/35tI3Rw

Опис:

National Geographic сприяє дослідженню в одній із 18 країн Азії, та підтримці спеціалістів, які хочуть реалізувати власний проект чи провести польове дослідження.

У програмі можуть взяти участь археологи, антропологи, астрономи, екологи, геологи, біологи, фотографи і всі зацікавлені збереженням навколишнього середовища, тваринного світу, архітектури.

Назва гранту: Clinical Research Project

Географія: Світ

Організатор: PetSavers

Розмір гранту: до 10 000 фунтів стерлінгів

Дедлайн: 31 Січня 2021

Електронна адреса: подання заявки онлайн https://www.petsavers.org.uk/Apply-for-funding/CRP

Опис:

Гранти доступні кваліфікованим ветеринарним лікарям, щоб дати їм можливість проводити клінічні дослідження на домашніх тварин з кінцевою метою поліпшення розуміння причин клінічного захворювання. (Принаймі, один заявник повинен бути ветеринар-хірург.)

Вітаються заявки від практиків, науковців, а також спільні заявки від академічних кіл. Проекти повинні виконуватися на території Великобританії.

Фінансування доступне для покриття 1-3-річного проекту. Ці кошти можуть бути використані для оплати витрат на дослідження і витратних матеріалів.

Кандидатам, які не мають доступу до етичної перевірки в університеті, рекомендується подавати заявки на етичну перевірку через комісію з етики RCVS.

Проекти відбираються з надією, що результати досліджень матимуть швидкий і позитивний вплив на спосіб діагностики, управління та лікування захворювань у загальній практиці.

Назва гранту: Наукові, соціальні і освітні проекти в інтересах собак.

Географія: Світ

Організатор: The Kennel Club Charitable Trust

Розмір гранту: –

Дедлайн: –

Електронна адреса: подання заявки онлайн https://www.thekennelclub.org.uk/forms/kennel-club-charitable-trust-scientific-project-proposal/

Опис:

Благодійний фонд надає кошти на:
сприяння розвитку освіти і науки шляхом подальшого дослідження хвороб собак та спадкових аномалій собак.

Назва гранту: Starting Grants

Географія: Світ

Організатор: Європейська дослідницька рада (ERC-2021-StG)

Розмір гранту: до 1,5 млн євро

Дедлайн: 09 Березня 2021

Електронна адреса: подання заявки онлайн https://erc.europa.eu/funding/starting-grants

Опис: охоплює всі галузі науки. Проекти терміном на 5 років.

УКРАЇНСЬКІ

Назва гранту: Програма міні-грантів для одеситів та одеситок

Географія: Україна

Організатор: Благодійний фонд «Територія Можливостей»

Розмір гранту: 20 000 грн

Дедлайн: 25 Листопада 2020

Електронна адреса: opfundua@gmail.com

Веб-посиланняhttps://cutt.ly/tiXa4Gc

Опис:

Благодійний фонд «Територія Можливостей» запускає другу хвилю грантової програми підтримки громадських ініціатив, які спрямовані на розвиток міської громади і зміну життя в Одесі.
Фонд був заснований у травні 2020 року з метою залучити одеситів до активної участі в житті та розвитку міста, підтримати діяльність громадських організацій шляхом грантової програми, навчальних подій та консультацій, а також реалізовувати проєкти, що змінюють життя в Одесі. Фонд підтримують 4 меценати зі сфери бізнесу.
Проєкти можна подати в восьми пріоритетних напрямах: медицина, екологія, зміна міського простору, освіта, інновації, наука, соціальна відповідальність і культура. Три проєкти, які отримають найбільшу підтримку з боку експертної ради, будуть профінансовані на суму до 20 000 грн на реалізацію своєї ідеї.
Взяти участь у програмі можуть проєкти, які реалізуються на території Одеси або спрямовані на поліпшення життєдіяльності міста. При цьому проєктні ідеї не можуть переслідувати комерційні, релігійні або політичні цілі.

Назва гранту: Гранти на соціальні інновації для вразливих груп населення.

Географія: Україна

Організатор: Глобальний інноваційний фонд

Розмір гранту: 30 000 – 100 000 євро

Дедлайн: 31 Грудня 2020

Електронна адреса: подання заявки онлайн https://www.globalinnovation.fund/apply/about/

Веб-посиланняhttps://bit.ly/323dVe4

Опис:

Глобальний інноваційний фонд — незалежна організація, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються.

Подаватися можуть команди з соціальних підприємств, комерційні фірми, некомерційні організаці, державні установи і дослідники у всіх відповідних секторах. Зверніть увагу, прийом заявок відбувається лише онлайн.

Назва гранту: Гранти на проекти, заходи та національні обміни

Географія: Україна

Організатор: Центр культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів

Розмір гранту: до 15 000 грн

Дедлайн: 30 Червня 2021

Електронна адреса: https://bit.ly/2xoTCN9

Веб-посиланняhttps://bit.ly/2UF9Tp0

Опис:

До участі в конкурсі запрошуються юридичні особи усіх форм власності (включно з ФОП). Візити, чи зустрічі онлайн, повинні відбуватись не раніше ніж за 3 тижні, і не пізніше ніж за 2 місяці від дати подання заявок. Кожен пропонований проект повинен передбачати проведення принаймні одного публічного/відкритого заходу, в якому візьмуть участь щонайменше 20 осіб. Якщо це онлайн-проекти, то таких зустрічей має бути не менше п’яти. Публічні заходи, чи зустрічі онлайн, мають бути належним чином підготовлені та анонсовані. Приклади можливої діяльності, на яку надається підтримка: культурні заходи; круглі столи, дискусії; презентації, семінари, тренінги, лекції, інклюзивні громадські заходи; написання серії міжрегіональні журналістські програми та публікації, серії інтерв’ю, репортажів тощо.

1. Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених (до 20 лютого) Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1210/2002

 

2. Гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень (до 20 вересня)

Положення про щорічні гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/446/2009

 

3. Гранти Кабінету Міністрів України колективам молодих учених

Про заснування грантів Кабінету Міністрів України колективам молодих учених для проведення прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/835-2012- п/print1382597982372885

Інші новини

Подати документи