Лекція “Інформаційні системи і технології” англійською мовою

8 жовтня 2021 року здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня Одеського державного аграрного університету відвідали онлайн лекцію на тему «Комп’ютерні науки та інформація» Computer science and information з дисципліни Інформаційні системи і технології Information system and technologies на англійській мові. Лекцію проводила кандидат економічних наук, доцент ПЗВО «Одеський технологічний університет «ШАГ» Касьянова Валерія Анатоліївна.

Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютерів, різноманітної техніки та електронних пристроїв. Третє тисячоліття стало періодом постійної інтеграції інформаційних систем і технологій в усі сфери життєдіяльності людини. На даному етапі розвитку агропромислового комплексу України важливу роль відіграє впровадження новітніх технологій та досягнень науково-технічного прогресу. Інновації є засобом підвищення ефективності виробництва продукції, а також засобом адаптації підприємств до змін соціального, економічного, політичного середовища.