Конкурс на участь у програмі Еразмус+

Увага! Конкурс на участь у програмі Еразмус+ (академічна мобільність –КА107)  для наукових та науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету!

Відкрита подача заявок на участь у програмі Еразмус+КА1 академічна мобільність до Природничо-гуманітарного університету м. Сьєдельце (Польща). У конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі. Усього 1 місце.

Галузь знань: «Аграрні науки та продовольство».

Спеціальність 202 – «Захист і карантин рослин».

Претенденти мають подати наступні документи (англійською мовою):

1. Заяву на отримання гранту академічної мобільності в рамках проекту Erasmus +;
  2. Мотиваційний лист (одна сторінка А4);
  3. Біографічні дані (CV);
  4. Сертифікат про рівень володіння мовою (англійська, французька, німецька, тощо). Володіти іноземною мовою на рівні не нижчому ніж той, що вимагається відповідним ЗВО-партнером і зазначений у міжуніверситетському договорі про реалізацію програми ЕРАЗМУС+;
  5. Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта.
  6. Детальну програму роботи під час академічної мобільності, затверджену керівником підрозділу кандидата на отримання гранту в рамках проекту  Erasmus+;

За бажанням кандидати можуть подавати додаткові документи про свої досягнення.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

Критерії відбору:

• Знання англійської мови;
  • Наявність публікацій у журналах, що входять в наукометричні бази;
  • Наявність навчально-методичних публікацій;
  • Мотиваційний лист.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один електронний файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Odau_2021_Petrenko.

Терміни: академічний рік 2021/2022

Фінансування:  стипендія в розмірі 140 євро в день (5 днів навчання + 2 дні в дорозі), а також 275 євро на дорожні витрати.

Кінцевий термін подачі документів: 26 лютого  2021 року.

Кандидат на участь у конкурсному відборі  академічної  мобільності оформляє конкурсну заяву і подає її разом з документами в електронному форматі та бумажному до відділу міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків ОДАУ на електронну адресу: interdep.od@gmail.com

За детальнішою інформацією звертайтеся у Відділ міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічних зв’язків, к. 208 вул. Пантелеймонівська, 13, корпус 2.