ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» 21-22 квітня 2021 р.

Згідно із наказом Міністерства освіти і науки України №1457 від  24.11.2020 р. Одеський державний аграрний університет було призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 36 студентських наукових робіт, що надійшли з 12 закладів вищої освіти України.

Підсумкова науково-практична відеоконференція відбулася 21-22 квітня 2021 року  з використанням сервісу Zoom.

На підставі двох рецензій наукових робіт учасників Конкурсу та захисту робіт на підсумковій науково-практичній відеоконференції, галузева конкурсна комісія   визначила 12 переможців та нагородила дипломами.

Дипломи І ступеня отримали:

Федошин Петро Михайлович, науковий керівник   Калачнюк Лілія Григорівна, д. б. н., доцент     Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Сєвастєєв Артем Олегович,         науковий керівник Скрипка Марина Вікторівна, д. вет. н., професор       Одеського державного аграрного університету;

Кривенко Наталія Михайлівна, науковий керівник Тишківська Наталія Василівна, к. вет. н, доцент    Білоцерківського національного аграрного університету.

Дипломи ІІ ступеня отримали:

Майстрова Яна Віталіївна, науковий керівник       Вовкотруб Наталія Володимирівна, к. вет. н, доцент Білоцерківського національного аграрного університету

– Мустакімова Кристина Русланівна, науковий керівник Скляров Павло Миколайович, д. вет. н., професор  Дніпровського державного аграрно-економічного університету;

– Кременчук Іван Русланович, наукові керівники        Лайтер-Москалюк Світлана Василівна, к. вет. н., доцент та Трач Вячеслав Володимирович, к. вет. н Подільського державного аграрно-технічного університету;

Прасова Надія Валентинівна, науковий керівник Краснов Владислав Володимирович  Лумедзе Імін Халідович, к. вет. н, доцент Миколаївського національного аграрного університету.

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

Титула Яна Андріївна, науковий керівник Ушаков Владлен Михайлович, к. вет. н        Вінницького національного аграрного університету;

– Філіпець Єлізавета Олександрівна, науковий керівник Мельник Марія Василівна, к. вет. н., доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Мітрофанова Ярослава Сергіївна , науковий керівник      Гарагуля Галина Ігорівна, к. вет. н., доцент Харківської державної зооветеринарної академії;

– Шульська Валерія Олександрівна, науковий керівник Сокульський Ігор Миколайович, к. вет. н., доцент Поліського національного університету;

– Панченко Ігор Юрійович, науковий керівник Байдевлятова Юлія Володимирівна, к.вет.н., ст. викладач     Сумського національного аграрного університету.