День відкритих дверей Одеського державного аграрного університету 2019

День відкритих дверей Одеського державного аграрного університету 2019Неймовірні, запальні емоції вирували сьогодні в Одеському державному аграрному університеті. Адже ми сьогодні відкрили двері для своїх найдорожчих гостей – абітурієнтів та їх батьків.

Університетська родина підготувала різноманітні локації, які відображали кожну спеціальність, за якою готують фахівців у Одеському державному аграрному університеті. Зустрічав гостей із фотозоною актив студентської ради університету, частували солодощами та розповідали про яскраве студентське життя у рідному навчальному закладі. А далі школярів чекали декани, викладачі та студенти біля презентацій факультетів.

Тут майбутні випускники та їх батьки знайомилися із майбутніми спеціальностями, особливостями навчання в університеті . Неймовірні майстер-класи показали гостям викладачі та студенти.

Абітурієнти та їх батьки мали можливість також поспілкуватись із ректором університету Брошковим М.М., представниками приймальної комісії, співробітниками факультетів.

Для усіх охочих студентський актив провів екскурсії університетом , аби випускники не на словах мали можливість переконатися, що навчатися вони будуть у комфортних умовах, із сучасною матеріально-технічною базою.

День відкритих дверей Одеського державного аграрного університету 2019

Приймальна ректора: