Одеський державний
аграрний університет

Безкоштовне пробне онлайн тестування ЗНО

БЕЗКОШТОВНО!

Одеський державний аграрний університет запрошує випускників загальноосвітніх шкіл, а також випускників минулих років, які бажають оцінити свій рівень навчальних досягнень   взяти участь у пробному онлайн тестуванні з конкурсних предметів:

• Українська мова  (час виконання 150 хвилин);
  • Математика (час виконання 210 хвилин);
  • Історія України (час виконання 150 хвилин);
  • Хімія  (час виконання 150 хвилин).

УВАГА! Завдання будуть розташовані на сайті Одеського державного аграрного університету 13 та 14 лютого 2021 року.

Реєстрація на пробне ЗНО за посиланням:

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

• ознайомитись із стандартними тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час.

Бажаємо успіхів!