Акредитаційна експертиза освітньої програми «Менеджмент»

З 1 по 3 лютого 2022 року у форматі онлайн-візиту в Одеському державному аграрному університеті проводитиметься акредитаційна експертиза освітньої програми «Менеджмент» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати відкриту зустріч з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в режимі онлайн. Під час зустрічі можна буде задати будь-які питання, висловити зауваження та пропозиції щодо організації освітнього процесу, процедури проведення акредитації, тощо.

Час: 2 лютого 2022, 12-00 початок – 12-30 закінчення (згідно з погодженою програмою візиту)

Доєднатися до конференції Zoom:

Код доступу: 2022