30.01.2020 року відбулося чергове засідання Вченої ради Одеського державного аграрного Університету. Розпочалося засідання з урочистого привітання ювіляра. Голова Вченої ради, ректор, д.в.н., професор Брошков М.М. особисто від імені всіх членів Вченої ради привітав з ювілеєм заступника декана факультету ветеринарної медицини та біотехнологій, завідуючого кафедри нормальної і патологічної анатомії та патофізіології, доцента Коренєву Жанну Борисівну, яка плідно та натхненно працює багато років в Одеському державному аграрному університеті. Також сьогодні на засіданні Вченої ради були розглянуті і затвердженні Регламент роботи Вченої ради Університету та ціла низка Положень, які регулюють роботу різних структурних підрозділів Університету та інші поточні і невідкладні питання, які були винесені до порядку денного Вченої ради Університету.