Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ

Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУСьогодні відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам Одеського державного аграрного університету. Усі факультети молодих фахівців денної та заочної форм навчання отримали документ про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «магістр», з яких 35 – з відзнакою.
Магістрів, їх батьків та викладачів університету привітав ректор ОДАУ Брошков М.М.
Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУПід час основної частини свята ректор університету Михайло Михайлович вручив цьогорічним випускникам дипломи магістра та дипломи магістра з відзнакою та пам’ятним сувеніром.
Своєю чергою випускники-магістри зі словами подяки за натхненну працю, розуміння та підтримку звернулися до своїх викладачів та наставників.
Теплі слова та вітання отримали і від батьків наші випускники.
Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ«Приємні спогади про студентське життя, яке промайнуло в стінах рідного Одеського державного аграрного університету назавжди залишаться в нашій пам’яті. Ми пишаємося тим, що навчалися в одному із найкращих університетів і вдячні усім, хто доклав свою працю, свої зусилля, поділився своїми знаннями та вміннями, допоміг нам знайти себе в житті», – поділилися враженнями випускники-магістри.
Урочиста церемонія завершилась музикальним подарунком від студенток-першокурсниць.
Усі фотоматеріали з урочистого вручення завантажені за посиланням: https://fex.net/ru/s/krdtyt1