(сайт знаходиться в режимі бета тестування)
Одеський державний
аграрний університет

Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ

Вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам ОДАУ

Сьогодні відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам Одеського державного аграрного університету. Усі факультети молодих фахівців денної та заочної форм навчання отримали документ про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «магістр», з яких 35 – з відзнакою.
Магістрів, їх батьків та викладачів університету привітав ректор ОДАУ Брошков М.М.
Під час основної частини свята ректор університету Михайло Михайлович вручив цьогорічним випускникам дипломи магістра та дипломи магістра з відзнакою та пам’ятним сувеніром.
Своєю чергою випускники-магістри зі словами подяки за натхненну працю, розуміння та підтримку звернулися до своїх викладачів та наставників.
Теплі слова та вітання отримали і від батьків наші випускники.
«Приємні спогади про студентське життя, яке промайнуло в стінах рідного Одеського державного аграрного університету назавжди залишаться в нашій пам’яті. Ми пишаємося тим, що навчалися в одному із найкращих університетів і вдячні усім, хто доклав свою працю, свої зусилля, поділився своїми знаннями та вміннями, допоміг нам знайти себе в житті», – поділилися враженнями випускники-магістри.
Урочиста церемонія завершилась музикальним подарунком від студенток-першокурсниць.
Усі фотоматеріали з урочистого вручення завантажені за посиланням: https://fex.net/ru/s/krdtyt1

Інші новини

Подати документи