Заключне засідання науково-методичної ради університету

17 липня 2019 року у залі урочистих подій відбулося заключне десяте засідання науково-методичної ради Одеського державного аграрного університету 2018-2019 навчального року.

Голови методичних комісій факультетів представили до розгляду результати виконання плану видання методичних розробок, посібників, підручників, монографій на факультеті. Також звітували про річну роботу комісій.

Був прийнятий до затвердження звіт про роботу навчального відділу університету за 2018-2019 н.р.

Голова науково-методичної ради університету, Кучеренко Ю.Л., представив на затвердження  звіт науково-методичної ради за 2018-2019 н.р.

На засіданні було розглянуто питання про організацію навчального процесу в 2019-2020 навчальному році та підвищення якості і успішності студентів університету.

Слово для виступу взяв ректор, професор Брошков М.М., який наголосив на обов’язковому вдосконалені навчального процесу та першочерговому питанні сьогодення – активної участі всіх викладачів університету у роботі приймальної комісії.