Студенти АБТ в СФГ «ДИОСА»

11 вересня студенти Агробіотехнологічного факультету, Одеського державного аграрного університету, спеціальностей 201 «Агрономія» та 203 «Садівництво та виноградарство» під керівництвом доцента Петренко С.О. та викладача Савчука Ю.О. прийняли участь у дні практичної підготовки з рослинництва, землеробства, плодівництва та виноградарства у СФГ «ДИОСА» (с. Володимирівка Б.Дністровський район, Одеська область).

Захід був організований Одеською обласною сільськогосподарською дорадчою службою «Центр розвитку та правової підтримки села» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва в рамках реалізації Меморандуму про співробітництво з університетом.

Агроном господарства ознайомив студентів з особливостями агрономії вирощування винограду винних сортів в кліматичних умовах півдня Одеської області та дуже несприятливих кліматичних умовах поточного року (відсутність достатньої вологи, висока температура, град та ін..).

Студентів привітав керівник господарства Закревський Владислав Миколайович та його заступник з правових та економічних питань Ірина Петрівна, які разом провели екскурсію по всьому господарству. Насамперед, була представлена структура та напрямки роботи господарства, яке є багатопрофільним – є рослинництво та тваринництво. Головна увага була приділена питанням оновлення садів: сливового, персикового, новим насадженням абрикосу, необхідності та планів господарства застосування переробки продукції та ін..

На протязі дня практичної підготовки студенти мали можливість задавати питання спеціалістам. Наприкінці дня керівники господарства організували дуже смачний обід для студентів, який був приготовлений в основному з продуктів свого господарства.