Науково-педагогічне стажування для викладачів в National-Louis University в Польщі

Викладачі Одеського державного аграрного університету з факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Левченко А., Гєрдєва А., Попова І., Панікар І., Гуменний О., Решетніченко О. та агробіотехнологій і природокористування Балан Г. пройшли науково-педагогічне стажування в National-Louis University за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в National-Louis University». Програмою було передбачено засвоєння наступних питань: організація навчального процесу та підготовка студентів, інноваційні технології та інформаційне забезпечення освітнього процесу, наука як основа освітнього процесу, академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу, поведінкова культура викладача в умовах мультинаціонального студентського колективу, інтеграція теорії і практики в освітньому процесі.

Викладачі обмінялися досвідом, налагодили міжнародні зв’язки по типу бінарної освіти між Одеським державним аграрним університетом та Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.