Наука починається зі студентства – “І студентська наукова конференція” на ФВМта БТ

Наука починається зі студентства - "І студентська наукова конференція" на ФВМта БТЗдобувачі вищої освіти третього курсу факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Одеського державного аграрного університету вперше поринули у чарівний науковий світ: 22 листопада під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Малецької І.В. відбулась І студентська наукова конференція в рамках вивчення навчальної дисципліни «Українська мова професійного спілкування». Наука починається зі студентства - "І студентська наукова конференція" на ФВМта БТНа відповідному заході здобувачі вищої освіти набули практичних навичок по збору інформації, розвитку аналітичних здібностей, вмінні викладати результати власних досліджень у тезовій формі, а найголовніше – перевірили власні сили у майстерності ведення дискусій та публічних виступів. Всі відчули себе авторитетними фахівцями галузі ветеринарної медицини, ділилися власним досвідом з експертами та замислилися над науковим напрямком свого професійного життя.