Бухгалтер

Бухгалтер – занадто поширена спеціальність, щоб бути затребуваною? А ось і помиляєтесь: ця професія незмінно входить до топ-10 найбільш популярних на українському ринку праці. Бухгалтер потрібен буквально скрізь: у фірмах і на підприємствах будь-якого профілю і масштабу, в освітніх і медичних установах, в державних структурах і приватному підприємництві.
бухгалтер1

Починати працювати в невеликій організації можна вже зі студентської лави, в тому числі – віддалено. Випускники без досвіду роботи отримують по 9 – 15 тис. грн, а в перспективі – зарплати 20 – 25 тис. грн. у головного бухгалтера, до 60 000 грн.

Вивчитися на бухгалтера можна і в коледжі, і навіть на курсах, але найбільш затребувані фахівці з вищою освітою, отриманою у відомому, престижному навчальному закладі – такому як ОДАУ.

Вивчитися на бухгалтера-аграрія  можна тільки у нас

бухгалтер2

Від бухгалтера залежить, який буде прибуток і наскільки ефективно розподіляються вкладення, чи вчасно отримають виплати співробітники і партнери, чи не виникне претензій і штрафів від податкової та інших інстанцій.

Необхідні будуть посидючість та уважність, пам’ять і педантичність, здатність аналізувати, зіставляти факти і робити висновки. Якщо це все про Вас – варто поступити на бухгалтера і отримувати від роботи й задоволення, й стабільний високий дохід.

Чому ми?

Диплом державного
зразка, визнаний в
більшості країн світу