Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини

До відома фахівців з ветеринарної медицини.

Інститут післядипломної освіти Одеського державного аграрного університету проводить набір на Online курси

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ клінік, лікарень, пунктів та ін.

Строк навчання: два тижні

Форма навчання: дистанційна з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також Zoom, Skype та подібних програм.

За результатами курсів слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Вартість навчання – 4400 гривень, вартість свідоцтва про підвищення кваліфікації входить до вартості послуг.

Для подачі заявки на курс просимо заповнити  Анкету-заяву та надати необхідні документи згідно вимог  Договору оферти.

Додаткова інформація за телефонами: 096-55-206-77, та на сайті університету https://osau.edu.ua/, розділ Курси та інститут післядипломної освіти.

Або за адресою: м. Одеса, провулок Олександра Матросова 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Ми завжди на зв’язку і чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!