Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини «Система контролю якості та безпечності сировини і харчових продуктів»

Інститут післядипломної освіти Одеського державного аграрного університету проводить набір на Online курси

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ «Система контролю якості та безпечності сировини і харчових продуктів»

Термін навчання – два тижні

Форма навчання – дистанційна з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також Zoom, Skype та подібних програм.

За результатами курсів слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Мета підвищення кваліфікації: поглиблення і оновлення знань фахівців здатних здійснювати контроль санітарних заходів та дотримання гігієнічних вимог на всіх етапах виробництва, переробки, транспортування, приймання, зберігання й реалізації (обігу) харчових продуктів тваринного та рослинного походження, кормів, кормових добавок, преміксів, репродуктивного і патологічного матеріалу, ветеринарних препаратів, засобів ветеринарної медицини та побічних продуктів, а також здійснювати державний контроль у цій сфері.

Програмою курсу передбачені практичні заняття на базі Випробувального центру ДП «Одесастандартметрологія», який проводить лабораторні дослідження за напрямами випробувань харчових продуктів та продовольчої сировини, а саме:

– проведення фізико-хімічних досліджень;

– проведення хроматографічних досліджень;

– проведення токсикологічних досліджень;

– проведення радіологічних та мікробіологічних досліджень.

Вартість навчання – 4000 гривень, вартість свідоцтва про підвищення кваліфікації входить до вартості послуг.

Для подачі заявки на курс просимо заповнити  Анкету-заяву та надати необхідні документи згідно з вимогами  Договору оферти.

Додаткова інформація за телефонами:  096-55-206-77 та на сайті університету https://osau.edu.ua/, розділ Курси та інститут післядипломної освіти.

Або за адресою: м. Одеса, провулок Олександра Матросова, 6 (1а станція Великого фонтану), навчальний корпус №4, 3-й поверх, каб.301 та 302.

Ми завжди на зв’язку і чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!